DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
Podmiotowość wobec działalności gospodarczej
Nazewnictwa rezerwowane oraz same ku temu służące zbiory i tego kodowania, określane m.in. rejestrami i ewidencjami, stanowią własność dziedzictwa w każdym zakresie stosowania działalności, szczególnie odnośnie właściwości stosowanych terminów brzmień rodzimych co do gwary, określając to co na gruncie prawdy jako oszustwo i próba zawłaszczenia za pomocą uzależnienia od konsumpcji. Zależnie od interesowności, każde wykazanie się chęcią stosowania nadwyżki, którą przeznacza się w zakresie zastosowania art. 20 Konstytucji w społecznym zakresie, chroniony jest art. 21 Konstytucji, gdzie wywłaszczenie na cele publiczne, dalej stanowi dobro narodowe, bo publiczne.
- Wszelkie oznaczenia inne ukrywające się formacje zbudowane na gruncie bezprawia i napaści co do której przedawnienia, wykazane są do weryfikacji narodowej działalności, a reprezentacją właściwą określa się sądzących prawidłowo.
-
Wykazywane w tzw. rejestrach podmioty, którymi określano słowne przyporządkowania, to nic innego niż rejestr słów i innych oznaczeń, którymi posługujemy się zwyczajowo, pochodnych od dziedzictwa, bo od brzmienia. Wobec patologii stosowania poglądów, stosowanie władzy w zakresie narzucania poglądów, stanowi działalnością przedstępczą wobec narzucania tzw. zasad gospodarki rynkowej wykazane dowodowo jako wywłaszczanie. Wobec każdego z reprezentantów który wykazał produktem formę narzucenia poglądu iż zarezerwował brzmienie wykazując oznaczenia CE, R, C, TM oraz inne, stosuje się art. 46 sądem w zakresie art. 53 w.p.n. (k.k), wykazując co do art. 64 ust 3 Konstytucji wszelkie prawa dziedziczenia jako Naród. Tyczy się to każdej działalności, także w rejestrach tzw. obcych państw, przejmując te rejestry z dobytkiem inwentarza.
W zakresie wykazanym, należy zwrócić uważność, iż fikcje wykazywane w zawiadomieniach, wezwaniach, zarządzeniach i decyzjach, wcześniej upominane są o dostarczenie legalnego oryginału umowy, którego przedstawienie jest bez możliwości wykazania prawnie stosując zapisy konstytucyjne.
Każdy wobec posiadanej osobowości prawnej, stosując jednostkę samorządu terytorialnego, firmą może się wykazywać z art. 43 ust. 4 w.p.n. (k.c.), wobec art. 22 Konstytucji, przy czym podstawą do jej prowadzenia jest Konstytucja, a jej prowadzenie określają ustawy praw podstawowych, przy których tzw. polska klasyfikacja działalności określa rodzaje wykraczające poza granice stosowania prawa. Każdy kto zatrudnia lub warunkuje dostępność dobra, występuje jako organ, nawet gdy upoważniony jest przez korzystającego do dostarczenia lub odebrania usługi lub tzw. towaru. Powyższe zgodnie z prawem określa ograniczenia wykazane art. 7 Konstytucji.
Przedstawienie legalnej formy działalności, może być określone jedynie ne podstawie prawnej sposobności jej zapoczątkowania, a zakres działań prezentowanych działalnością w zakresie mogącym uznać ją za przestępczą, tą działalność wykazuje do narodowej weryfikacji działalności.
Niniejsze określa każdą z rzeczy i rzeczeń którą wykazuje się co do procesu, produkcji, procedur i nazewnictw, w tym stosowania tzw. praw pokrewnych bez możliwości określenia pokrewieństwa lub licencji, wzoru lub form brzmienia i oznaczania, bez prawa do wykazania się prawem do stosowania.
Brak legalnej reprezentacji określa się wobec wykazujących znamiona przestępczej działalności, grup zorganizowanej przestępczości lub fikcji oddziałów, placówek, bezprawnie użytkujących budynki narodowe. Zgodnie z Precedensem zasadniczym nr 05/PN/05, każde dobro którego tykami się lub nas w różny sposób tyka wywołując skutek nacisku lub zakłócania, określa tych na to narażonych oraz występujących w obronie zastraszanych jako dziedziczone odtwórstwem. Wszelkie formy umocowań jako fikcje, są bez możliwości rozpoznania przesłanek ważności umowy, więc, czynności cywilno-prawne, natychmiast noszą znamiona wad prawnych, stwierdzających ich nieważność w.p.n. (k.c.)