Prokuratura Narodowa

Prokuratura Narodowa, zwana też Prokuraturą Narodu działa w oparciu o narodowość pozbawioną tzw. administrowania terytoriami powierniczymi z tych też stronniczości korzystającymi na zasadzie słusznej służebności wobec prawa dziedziczenia. Nacjonalizacje państwowe, które w różny sposób próbowano wykazać jako Narody, rozróżnić należy od Narodu opartego na rodzimości. Zgodnie z zasadą prawdy wykazaną m.in. art. 2 wpn (kpk) oraz art. 3 wpn (kpc) odnosić należy każde rozstrzygnięcie o dowody.

Wykazując działalność prokuratury narodowej, określa się zapewnienie prawidłowego toku postępowania w każdej sprawie, co do której orzeka się o winie. Wobec powyższego gdy zachodzi okoliczność orzekania o winie, stosowna kara rozstrzygana jest co do poczucia ukarania, zniewagi pozbawienia dowolnego rodzaju wolności lub oddziaływania praktyką, metodą, zastosowaniem lub zadośćuczynieniem pośrednim zakazanych programów i organizacji z art. 13 Konstytucji.

Wykazując prokuraturę narodową wykorzystujemy prawo obrony i wszczynania postępowań z urzędu także za pomocą organizacji społecznych.